Vile Elitare 5+1 Per Shitje Ne “San Nicolas Resort & Residences”

, Dhërmi

Details

  • Size: 440 m²
  • Rooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Pozicionohet në vije te pare te ndërtimit dhe eshte vila me e madhe dhe me luksoze qe nga sipërfaqia dhe gjithë facelitetet qe ofron vila.

Kjo vile zotëron nje sipërfaqe ndërtimi 440m² dhe perbehet nga:
5 dhoma gjumi
4 tualete
livingroom
gatimin te veçuar me nje pamje fantastike nga deti
pishine individuale e viles

Sipërfaqia e kati përdhe te viles eshte 245m² ku eshte organizuar:
ambienti i ditës
livingroom
ambienti teknik
2 tualete
gatimi

Sipërfaqia e truallit te kësaj vile eshte 1000m².

Siperfaqia e katit te pare te viles eshte 175m², ku eshte organizuar i gjithë ambjenti i natës + 3 tualete , dhe dalje ne ballkon me pamje nga deti.

San Nicolas shtrihet ne nje sipërfaqe trualli 145.000 m² mbi te cilën do te ndërtohen 60.000 m² siperfaqe ndërtim (Faza 1), perbehet nga dy komponent shume te rëndësishëm qe i jep vlere investimit tuaj:
1. Hoteli me 5* nen markën me te madhe te hotelerive me nje siperfaqe ndertimi 15.000 m2, dhe me nje kapacitet 180-
200 dhoma, facilitete te tjetra si SPA, Pishine e brendeshme, pishine e jashtme , e pozicionuar buze detit.
2. Zona residenciale e San Nicolas, e perbere nga Vila dhe Apartamente ne godina 2 kate ( 0-2 kate )
Resorti ka pjesë të tij dhe zona të përbashkëta për argëtim apo shërbime (ambiente tregtare, kënde lojrash për fëmije, kënde sportive, pishinë të përbashkët etj.) si dhe hapësirat si rrugë, hyrje e kompleksit etj. të cilat kërkojnë mirëmbajte, pastrim, ndricim. Sigurisht që kjo sjell dhe një pagesë mujore ose vjetore nga çdo rezident, në mënyrë që kompleksi të jetë gjithmonë i mirëmbajtur dhe në kushtet më të mira.

Per me shume informacion na kontaktoni!

  • Address Dhërmi
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj