Vile 3 Katshe Kati 3, 3.000 m² (Afrimi i ri, Rruga kryesore Fier – Seman, km 1)

Fier-Seman
qera

Vile 3 Katshe Kati 3, 3.000 m² (Afrimi i ri, Rruga kryesore Fier – Seman, km 1)

Fier-Seman

Details

  • Property ID: 11498
  • Property Size: 3000 m²
  • Property Type: Apartament
  • Property Status: qera
  • Kati: 3
  • Mob / Tel: +355696431783

Description

Zona/Rruga : Afrimi i ri, Rruga kryesore Fier – Seman, km 1

Shitet ose jepet me qera shtepi e ndertuar ne sip 3000m2,
ku ka nje magazine 140m2 + 60m lineare ne rruge kryesore
ku mund te ushtrosh aktivitete te ndryshme biznesi.
Si dhe ka nje magazine 120m2 brenda truallit.
Cmimi i arsyeshem.
Adresa: Afrimi i ri, Rruga kryesore Fier – Seman, km 1.

Cel. : +355696431783

  • Address Fier-Seman
  • City Fier

Compare listings

Compare
Visi123456
  • Visi123456