Vile 3 kateshe ne qender te Korces, lagje 12

 • 200.000€
Rruga Kongresi i Lushnjes,Korçë,

Vile 3 kateshe ne qender te Korces, lagje 12

Rruga Kongresi i Lushnjes,Korçë,
 • 200.000€

Details

 • Property ID: 8373
 • Price: 200.000€
 • Property Size: 400 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vile
 • Property Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692135719

Description

Zona/Rruga : Kongresi i Lushnjes, lagje 12

Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE.
Vendodhja rruga: Kongresi i Lushnjes, lagje 12, Nr 18.

Model i vilave italiane te larta dhe me dritare te medha. Vila eshte e rikonstruktuar dhe shume e mirembajtur.

Kush eshte arkitekt ose inxhinier ja di vleren reale ketyre banesave.
Vila eshte ndertuar ne kohen e Italise viti 1942 me arkitekture italiane me dritare e dyer te medha.

Kati i dyte,catia solete plus cati me tjegulla me lartesi2,3 m.si dhe dyqani jane rikonstruktuar komplet ne vitin 2006 .
Vila ka 3 ballkone, verande dhe garazh.

Mundesi per te shfrytezuar catine per te krijuar ambjent shtese banimi ose papafingo. Vila ndodhet ne qoshe te rruges dhe perbehet dhe nga nje dyqan me nje siperfaqe te konsiderushme i perdorur me pare dhe si depo farmaceutike. Presim vetem telefonata serioze. Nr kontakti: 0692135719

Cmimi sipas vleres qe ka banesa dhe vleresimit ne treg.

Cel. : 0692135719

 • Address Rruga Kongresi i Lushnjes,Korçë,
 • City Korce

Contact Information

View Listings
Vaso Nikolicari
 • Vaso Nikolicari
 • +3550692135719

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Vaso Nikolicari
 • Vaso Nikolicari