Vile 3 kate ne Vlore + papafingo + garazhe

 • 380.000€
, Bashkia Vlore
shitje

Vile 3 kate ne Vlore + papafingo + garazhe

, Bashkia Vlore
 • 380.000€

Details

 • Price: 380.000€
 • Size: 770 m²
 • Rooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692020674

Description

Okazion !

Shitet vile 3 kate ne Vlore+ papafingo + garazhe.

Zona afer rruges se re ( rruga Demokracia ), mbas shkolles Rilindja, 250m nga sahati i qytetit, 100m nga Bashkia
Sip totale 770 m2 + Sip toke 800 m2.
Ndertimi konstruksion beton kollona dhe trare, me mure tulle 25. Me cati tjegull qeramike.
Dyer dhe dritare druri. Verande nga 20 deri 80 m2 ne cdo kate.
Perpara nderteses, mundesi parkimi per 6-7 makina.
Hyrja kryesore per makina hapje me pult.
E pershtatshme per shtepi banimi, zyra, fondacione, kopsht ose cerdhe, Azil, etj
Vila dhe toka me certifikat pronesie.
Kjo prone mund te jepet edhe me qera 1.200 euro/muaj.

Prona mund te shitet ( ose qera ) edhe ne 2 pjese

Cmimi shitjes 380.000 euro, ose 495 euro/m2

Cel : 0692020674

 • Address Bashkia Vlore
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
TonerTaxi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TonerTaxi
 • TonerTaxi