Details

  • Property ID: 8681
  • Price: 135.000€
  • Property Size: 240 m²
  • Rooms: 3
  • Property Type: Vile
  • Property Status: shitje
  • Mob / Tel: +355682812116

Features

Description

Zona/Rruga : Kamez,Tirane

Shitet vile 2 kateshe ne zonen e Kamzes. Vila ka siperfaqe totale ndertimi 240 m2(120 m2 per kat). Vila eshte e ndertuar ne nje siperfaqe toke prej 430 m2. Toka dhe vila jane me hipoteke. Vila eshte e rregulluar dhe ka pamje nga Jugu me diell pothuaj gjithe diten. Vila ndodhet prane qendres se Kamzes,rreth 500 metra larg rrethrrotullimit te kamzes. Prane shtepise kalon edhe linja e urbanave brenda kamzes. Vila shitet 135000 euro.

Cel : 00355682812116

  • Address Kamëz
  • City Tirane

Compare listings

Compare
AL-AL
  • AL-AL