Kompleksi Turistik Lura 3, shitet Vile dy kateshe – duplex,

 • 250.000€
Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës
shitje

Kompleksi Turistik Lura 3, shitet Vile dy kateshe – duplex,

Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës
 • 250.000€

Details

 • Property ID: 8257
 • Price: 250.000€
 • Property Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vile
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 68 209 7695

Description

Vile 2 kateshe – duplex
ne nje nga komplekset me cilesore ne zonen e Gjirit te Lalzit -ne Kompleksin Turistik Lura 3,
buze detit, ne vijen e pare te detit Adriatik, i cili ofron siguri dhe mirembajtje 24 ore, bar, restorant, supermarket, palester,
infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, jetese ne komunitet, etj.

Kompleksi Lura3 ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Gjiri te Lalzit,
ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona dhe vetem 40 minuta nga Tirana.

Kati pare: 42.79 m2; Sip verande: 13.78 m2
Kati dyte: 42.79 m2; Sip ballkoni 7.62 m2
Sip neto e viles : 100.83 m2
Sip totale: 106.98 m2
Siperfaqe oborri = 272.70 m2

Vila dykateshe eshte e mireorganizuar me sallon pritje, ambjent gatimi, dhoma e miqve, tualet, verande,
dhome matrimoniale, ballkon.
Vila eshte e arreduar moderne dhe ka nje stil unik te saj duke u pershtatur me ate te stilit veror.
Me nje investim i cili eshte i kuruar deri ne detaje me facilitete e pajisje nga me cilesoret dhe moderne .
Shitet e mobiluar, e arreduar shume bukur per te shijuar ditet e pushimit ne kete Vile brenda kompleksit prestigjoz i ndertuar enkas per klientet buze detit.

Vila ofron mobilie dhe arredim shume cilesor, parmaket dhe shkallet me dru, oborri plot gjelberim, termoizolim, oxhak me dru, sistem ngrohje-ftohje me kondicioner, etj.

Cmimi ne shitje – perfshire mobilimin cilesor.
250.000 euro

 • Address Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës
 • City Gjiri Lalezit

Compare listings

Compare
Lola Real Estate
 • Lola Real Estate