Vila Te Bashkangjitura Dyshe Per Shitje Ne “San Nicolas Resort & Residences”

, Dhërmi

Details

  • Size: 400 m²
  • Rooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Pozicionohen ne vije te pare te ndërtimit ne vazhdimësi te vilave individuale, perbehen nga 2 njesi me hyrje individuale. Secila nga vilat zotëron nje sipërfaqe ndërtimi 150m² dhe perbehet nga:
2 dhoma gjumi
livingroom
gatimin pothuajse te vecuar me nje pamje fantastike nga deti

Sipërfaqe e kati përdhe e viles eshte 75m² ku eshte organizuar:
ambienti i ditës
livingroom
tualeti
gatimi.
Sipërfaqe trualli te kësaj vile ne varsi te pozicionit varijon nga 350-450m² per njesi.
Siperfaqe e kati i pare e viles eshte 75m², ku eshte organizuar i gjithë ambjenti i natës plus 2 tualete dhe dalje ne ballkon me pamje nga deti.

San Nicolas shtrihet ne nje sipërfaqe trualli 145.000 m² mbi te cilën do te ndërtohen 60.000 m² siperfaqe ndërtim (Faza 1), perbehet nga dy komponent shume te rëndësishëm qe i jep vlere investimit tuaj:
1. Hoteli me 5* nen markën me te madhe te hotelerive me nje siperfaqe ndertimi 15.000 m2, dhe me nje kapacitet 180-
200 dhoma, facilitete te tjetra si SPA, Pishine e brendeshme, pishine e jashtme , e pozicionuar buze detit.
2. Zona residenciale e San Nicolas, e perbere nga Vila dhe Apartamente ne godina 2 kate ( 0-2 kate )
Resorti ka pjesë të tij dhe zona të përbashkëta për argëtim apo shërbime (ambiente tregtare, kënde lojrash për fëmije, kënde sportive, pishinë të përbashkët etj.) si dhe hapësirat si rrugë, hyrje e kompleksit etj. të cilat kërkojnë mirëmbajte, pastrim, ndricim. Sigurisht që kjo sjell dhe një pagesë mujore ose vjetore nga çdo rezident, në mënyrë që kompleksi të jetë gjithmonë i mirëmbajtur dhe në kushtet më të mira.

Per me shume informacion na kontaktoni!

  • Address Dhërmi
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj