Vila ne shitje

 • 500.000€
, Kopshti Zoologjik, Unaza e Re, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Vila ne shitje

, Kopshti Zoologjik, Unaza e Re, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500.000€

Details

 • Price: 500.000€
 • Size: 210 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Vilë në shitje/qera tek Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Me një sipërfaqe 210m2 bashkë me 2 poste parkimi dhe oborr 80m2. Vila është e organizuar në 2 kate ndërtimi, me nga 3 dhoma, 3 tualete dhe ambjent ngrënie. Vila është e investuar në detaje, ka arredim modern. Zona në të cilën ndodhet vila është një zonë e cila i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i qerasë 1500 Euro/muaj.
Cmimi i shitjes 500000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kopshti Zoologjik, Unaza e Re, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting