VILA NE SHITJE, IBIZA COMPLEX FOR SALE VILLA LALEZ BAY

 • 220.000€
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 220.000€

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 152 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692121277

Description

Kompleksi rezidencial agroturizem IBIZA është i pozicionuar në zonën e Gjirit të Lalezit.

-40 km nga Tirana
-23 km nga Porti i Durresit
-35 km nga Aeroporti i Tiranës
-100m nga Gjiri i Lalezit
-15 min nga Kepi i Rodonit dhe Venedikut.

Kjo vilë ka një sipërfaqe fizike prej 152m² dhe truall ndertimi 372 m²
Kati i pare është e organizuar në Holl , kuzhine , tualet .
Kati i dyte organizohet ne tre dhoma gjumi, ai matrimonial me dalje ne verande; dhoma gjumi për fëmijë dhe një tualet.

IBIZA rezidencial ofron cilësi të lartë , me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor.
Si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale.

• Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë sistemi kapot , sistem multistrat , sitem ciller , siguri të plotë sikjurit 24 ore te vitit ,

• Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Kalceto, fushe tenisi ,Bar-Restorant i disponueshem 12 muaj te vitit . GJithshtu do ket dhe Sera per produkte bijo si perime etc .

Lehtesirat: Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive .

IBIZA është një nga projektet shume i vecante , ku ne kompleks do ndertohet pishine , kalceto ,fushe tenisi , restorant 12 muaj te vitit ,
• Specifikimet teknike:
Sipërfaqja e brendshme ………………………………152 m²
Sipërfaqja e truallit ……………………………………..372 m²
Zona e verandës ………………………………. 24 m²
Sipërfaqja e oborrit …………………………………….220 m²

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni !!

0692121277

 • Address Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau