Vasil Shanto apartament 1+1 ne shitje me hipotek

 • 65.000€
, Vasil Shanto, Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Vasil Shanto apartament 1+1 ne shitje me hipotek

, Vasil Shanto, Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0693741078

Description

Vasil Shanto, prane UET, shitet apartament 1+1, me siperfaqe 54 m2, kati i 1 banim ne pallat te ri. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Shitet i mobiluar si ne foto, me kondicioner. Disponon certifikate pronesie

 • Address Vasil Shanto, Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Anita
 • Anita