Unaza e Re apartament 1+1 ne shitje me hipotek

 • 48.500€
, Unaza e Re, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Unaza e Re apartament 1+1 ne shitje me hipotek

, Unaza e Re, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 48.500€

Details

 • Price: 48.500€
 • Size: 621 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0693741078

Description

Unaza e Re , prane Ozonit shitet apartament 1+1 me siperfaqe 62.1, me Hipotek(58.3), kati 6 pallat i ri me ashensor. Shitet pjeserisht i mobiluar, njera dhome me parket, sistem kaldaje. Apartamenti organizohet, ne soxhorno, ambjent gatimi, dhome gjumi, koridori, tualeti dhe ballkoni.

 • Address Unaza e Re, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Anita
 • Anita