Truall + Ndertese Per Shitje Ne Ibe

  • 250.000€
, Bërzhitë

Details

  • Price: 250.000€
  • Size: 1542 m²
  • Type: ambjent biznesi, shtepi, truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Ne nje nga zonat turistike te Tiranes, ne Ibe, shitet truall dhe ndertese.

Siperfaqja e truallit eshte 1542 m2 dhe ndertesa ka siperfaqe 116.40 m2.
Prona ka puse uji personal, peme dhe rruge te shtruar.
Eshte e pershtatshme per banim ose per aktivitet biznesi/ agroturizem.
Prona disponon dokumentacion te rregullt

Per me shume informacion na kontaktoni.

  • Address Bërzhitë
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj