Truall dhe ndertese ne shitje

  • 99.000€
, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania
shitje

Truall dhe ndertese ne shitje

, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania
  • 99.000€

Details

  • Price: 99.000€
  • Size: 1730 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697083077

Description

Prona në shitje është truall me sipërfaqe 1,730 m² dhe ndërtesë me sipërfaqe totale prej 275 m².
Ndodhet në Vrisera, Gjirokaster.
Zona është kryesisht rurale me karakter bujqësor dhe blegtorial, por që vitet e fundit ka patur zhvillim me ndërtesa të reja, kryesisht per banim por edhe për qëllime biznesi.
Prona është Truall & Ndërtesë dhe ne te shkuaren ka funksionuar si Ambjent tregtimi dhe magazinim te materjaleve dhe pajisjeve hidrosanitare.
Ndërtesa është ndërtuar në vitin 2004 dhe Sipërfaqja e lirë e truallit është shesh funksional për ndërtesën dhe e gjithë kjo sipërfaqe është e shtruar me shtresë betoni me rrjete.
Prona është e rrethuar dhe është shumë e përshtatshme për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme biznesi që kërkojnë kapacitete magazinimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

  • Address Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania
  • City Gjirokaster

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting