TRS-0618-1279 Shitet apartament 3+1 tek kodra e diellit

 • 750€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit
shitje

TRS-0618-1279 Shitet apartament 3+1 tek kodra e diellit

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 123 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692062443

Description

Shitet apartament 3+1 tek kodra e diellit nje nga zonat me te preferuar per jetese ne tirane .
Ndodhet ne katin e dyte banim.
Ka nje siperfaqe prej 123 m2
Apartamenti perbehet nga salloni ambjenti i gatimit 3 dhomat e gjumit tualeti dhe ballkoni.
Ka Orientimi jug lindje
Shitet bosh
Ka mundesi ndarje ne dy apartamente 1+1 duke qene se ka 2 tualete .
Cmimi i shitjes 750 euro/ m2.

 • Address Kodra e Diellit
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS