TRS-0462-2016 Shitet vile dykateshe me siperfaqe totale 500 m2 , e ndertuar mbi nje siperfaqe toke 1000 m2 e cila ndodhet ne Vore.

 • 150.000€
11 Vore, Vore
shitje

TRS-0462-2016 Shitet vile dykateshe me siperfaqe totale 500 m2 , e ndertuar mbi nje siperfaqe toke 1000 m2 e cila ndodhet ne Vore.

11 Vore, Vore
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 1000 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692062443

Description

Shitet vile dykateshe me siperfaqe totale  500 m2 , e ndertuar mbi nje siperfaqe toke 1000 m2 e cila ndodhet  ne Vore.

Vila dykateshe eshte me hipoteke por eshte e strukturuar dhe e dizenjuar per 6 kate. Baza e ndertimit eshte 260 m2 dhe siperfaqe e lire e truallit eshte 740 m2.

Kati i pare i viles eshte per banim 1+1 70 m2 e cila perbehet nga dhoma e ndenjes , kuzhina ,dhome gjumi , tualet , korridor por dhe per biznes qe eshte aktualisht me siperfaqe 240 m2,

Ne katin e pare ndodhet dhe nje lokal 70 m2 , nje bilardo 50 m2 dhe nje market i vogel 50 m2.

Kati i dyte eshte me siperfaqe 260 m2, i strukturuar ne apartament 2+1 me siperfaqe 130 m2 i perbere me dy dhoma gjumi , tualet dhe kuzhine , pjesa tjeter me siperfaqe 130 m2 eshte e strukturuar per biznes ose per apartament tjeter.

Vila ndodhet ne nje vend te qete per familjare por dhe per biznese te ndryshme.

Shitet per arsye emigracioni.

Cmimi shitjes 150.000 euro .

 • Address Vore
 • City Tirane
 • Area 11 Vore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS