TRS-0460-2014 Shitet apartament 2+1 tek lulishtja, Komuna Parisit.

 • 155.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna Parisit
shitje

TRS-0460-2014 Shitet apartament 2+1 tek lulishtja, Komuna Parisit.

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna Parisit
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 124 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692062443

Description

Shitet apartament 2+1 tek lulishtja, Komuna Parisit.
Apartamenti eshte me siperfaqe 124 m2 , eshte ne katin e 5 banim , ne nje pallat me nje ashensor.
Eshte i organizuar ne soxhorno, kuzhine me vete me ballkon, dy dhoma gjumi me ballkon, dy tualete pa dritare, korridor i madhe.
Apartamenti eshte me orientim jug-lindje.
Jepet me nje mobilim modeste.
Pallati eshte me termoizolim dhe veshje kapot.
Cmimi i shitjes 1250 euro m2.

 • Address Komuna Parisit
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS