TRS-0454-2008 Shitet vile tre kateshe afer Tegut.

 • 300.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Teg
shitje

TRS-0454-2008 Shitet vile tre kateshe afer Tegut.

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Teg
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 1000 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692062443

Description

Shitet vile tre kateshe afer Tegut.
Vila eshte me siperfaqe totale prej 1000 m2 komplet e rrethuar.
Secili kat i viles eshte me siperfaqe 80 m2.
Baza e ndertimit te katit te pare eshte 80 m2 + 20 m2 bordure dhe trotuare rreth viles.
Trualli i lire eshte 800 m2.
Vila eshte me porte me vete, e rrethuar me mure , me oborre me gjelberim perpara viles.
Ka nje lokacion te shkelqyer si per qetesine, relaksin por dhe per vendodhjen e saj ne afersine me Tiranen.
Cmimi i shitjes 300.000 euro.
Shitet per arsye emigrimi.

 • Address Teg
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS