TRS-0451-2005 Shitet dyqan ne nje nga rruget kryesore prane bllokut te pallateve Kika.

  • 66.000€
, Bulevardi
shitje

TRS-0451-2005 Shitet dyqan ne nje nga rruget kryesore prane bllokut te pallateve Kika.

, Bulevardi
  • 66.000€

Details

  • Price: 66.000€
  • Size: 33 m²
  • Type: dyqan
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692062443

Features

Description

Shitet dyqan ne nje nga rruget kryesore prane bllokut te pallateve Kika.
Dyqani ndodhet ne katin zero, ka nje siperfaqe 33 m2, me hipoteke njesi, lartesi 4.5 m, me fasade xhami 7 m.
Ka nje lokacion te shkelqyer ne nje nyje lidhese me kompleksin Kika, qendres kristal, vilave te selites dhe stacionit te fundit te tiranes se re me fluks te madh levizje banoresh,makinash dhe perqendrim te larte biznesesh si bare, restorante, markete, qendra tregetard, zyrash etj.
Eshte i pershtateshem per cdo lloj aktiviteti sherbimesh, si butik, tabakoshop, parukeri estetike, etj.
Cmimi 2000 euro/m2 ( 66.000 euro)

  • Address Bulevardi
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
  • INFOEXPRESS