TRS-0438-1992 Shitet apartament 3+1 te Lion Park, Venecia , Juvenilja, stadiumi Air Albania  ne Parkun Kombetar.

 • 221.000€
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Lion Park
shitje

TRS-0438-1992 Shitet apartament 3+1 te Lion Park, Venecia , Juvenilja, stadiumi Air Albania  ne Parkun Kombetar.

2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Lion Park
 • 221.000€

Details

 • Price: 221.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692062443

Description

Shitet apartament 3+1 te Lion Park, Venecia , Juvenilja, stadiumi Air Albania  ne Parkun Kombetar.

Ndodhet ne katin e katert ne pallat te ri me ashensore. Kati i peste banim. Pallati eshte me termoizolim me sistem kapot.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 m2.

Eshte e organizuar ne tre dhoma gjumi , soxhono e madhe , dy tualete dhe dy ballkone llozh , njeri nga ballkonet eshte te soxhorno dhe tjetri eshte i vogel te njera nga dhomat e gjumit.

Orientimi i apartamentit eshte; soxhorno dhe dy dhoma gjumi  jane  nga veri-perendimi dhe dhoma e gjumit tjeter jug-perendim.

Apartamenti Eshte me hipoteke. Ka dhe nje garazh me siperfaqe 25.9 m2 me hipoteke.

Cmimi apartamentit eshte 1700 euro m2. (202.500 euro)

Cmimi i garazhit eshte 1500 euro m2 (38.850 euro)

Cmimi total i shitjes 259.850 euro

 

 

 • Address Lion Park
 • City Tirane
 • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS