TRS-0420-1974 Shitet Apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes. Apartamenti ndodhet tek ‘Kompleksi ARLIS’

 • 151.625€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajes, tek Kompleksi
shitje

TRS-0420-1974 Shitet Apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes. Apartamenti ndodhet tek ‘Kompleksi ARLIS’

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajes, tek Kompleksi
 • 151.625€

Details

 • Price: 151.625€
 • Size: 121 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692062443

Description

Shitet Apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes. Apartamenti ndodhet tek ‘Kompleksi ARLIS’ (SQUARE 21), prane universitet EUROPIAN, Policise Bashkiake dhe Kompleksit Delijorgji.
Ndodhe ne katin e trete teknik, pasi dy kate jane biznese, i pari banim.
Apartamenti ka siperfaqe 121.3 m2 dhe eshte i organizuar ne:
-Soxhorno, gatim, ndenje, ngrenie dhe ballkon
-Ka 2 dhoma gjumi, dhoma e gjumit dhe soxhorno jane me ballkone secila, dhoma e gjumit tjeter eshte me dritare me ndricim dhe diell. Ka Dy tualete.
Dhoma e ciftit eshte me tualet me vete dhe ballkon.
Eshte ndertim i vitit 2021, bosh, i regjistruar ne hipoteke me kartele pasurie.
Kompleksi eshte moden me fasade te ventiluar me termoizolim ndaj te ftohtit, te nxehtit dhe akuistik. Ka cilesi te larte ndertimi, 2 Ashensor, Duralmin i cilesise se larte me termoizolim me gaz. Ka ambiente moderne sherbimi te cdo lloji, pishine dimerore, ambiente relaksi dhe qetesie .
Eshte i pershteshem per banim, zyra, klinike dentare, studio projektimi, qender estetike, parukeri etj.
Orientimi jug-lindje.

Cmimi Okazion deri ne fund te Prill 2021,  151.625euro (1250euro m2)

 • Address Rruga e Kavajes, tek Kompleksi
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS