TRS-0419-1902 Shitet apartament 2+1 ndodhet perballe universitetit europian bulevardi gjergj fishta prane shkolles besnik sykja.

 • 95.000€
, Bulevardi"Gjergj Fishta" prane shkolles Besnik Sykja
shitje

TRS-0419-1902 Shitet apartament 2+1 ndodhet perballe universitetit europian bulevardi gjergj fishta prane shkolles besnik sykja.

, Bulevardi"Gjergj Fishta" prane shkolles Besnik Sykja
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692062443

Description

Shitet apartament 2+1 ndodhet perballe universitetit europian bulevardi gjergj fishta prane shkolles Besnik Sykja.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri 6 katesh i projektuar per 12 katesh.
Ka dy kate nentoke.
Eshte me elemente te larte sizmike.
Ka nje siperfaqe totale prej 92.8 m2 nga te cilat 83 m2 jane te brendshme dhe 9.8 jane te perbashketa.Eshte me hipoteke.
Ka edhe nje verande prej 14.8 m2 te shfrytezueshme e mbyllur,e cila mund te perdoret per gatim relaks pasi ka pamje nga jugu dhe ka diell. Ka nje siperfaqe prej 6 m2 ne korridor e cila eshte e futur si ambjent i brendshem e nje siperfaqe ekstra prej 20.8 m2 te cilat jane pa hipoteke , po jane siperfaqe te perfituara dhe siperfaqja totale per kte apartament shkon 113.6 m2.
Eshte e larte 3.17 m pasi eshte projektuar per dyqan.
Eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi,dy tualete,soxhorno,kend gatimi,verande te madhe.
Orientimi eshte nga jugu.Ka ndricim nga dielli.
Eshte totalisht i mobiluar me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme.
Eshte shtruar me parket cilesor ngjyre lisi.
Eshte aktualisht me qera mujore 300 euro/muaji
Cmimi i shitjes ne zonen e pallatit jane 1200 euro/m2 ne grope.
Eshte i pershtatshem per banim dhe investim.Ka qene gjithmone per qera per te huaj.
Cmimi i shitjes okazion 95.000 euro

 • Address Bulevardi"Gjergj Fishta" prane shkolles Besnik Sykja
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS