TRS-0419-1898 Shitet apartament 3+1 ndodhet te shallvaret.

 • 325.000€
9 Qender, Shallvare Grill, Rruga Ibrahim Rugova, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TRS-0419-1898 Shitet apartament 3+1 ndodhet te shallvaret.

9 Qender, Shallvare Grill, Rruga Ibrahim Rugova, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 325.000€

Details

 • Price: 325.000€
 • Size: 165 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692062443

Description

Shitet apartament 3+1 ndodhet te shallvaret.

Ka nje siperfaqe prej 150 m2 me hipoteke.Me te perbashketat 165 m2.

Ndodhet ne katin e 3 pallat te ri

Eshte e organizuar ne 5 ambjente zyre, 1 tualet,1 depo,1 kend kuzhine,2 garazhe te bashkuara qe komandohen me nje qepen ,secila me siperfaqe nga 31.1 m2 me hipoteke.

Siperfaqja totale  e garazhit eshte 62.2 m2.Parkohen tre makina Brenda.

Ne qofte se do kthehet per banim investimin e ben vete pronari,pasi ka qene perdorur gjithmone per qera per zyra,studio projektimi dhe eshte pershtatur ne 5 dhoma..

Orientimi lindje-jug.E kap dielli gjithe diten,

Cmimi i shitjes 325.000 euro

 • Address Shallvaret , Tirane
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS