TRS-0419-1668 Shiten 3 dyqane ne katin e pare tek Komuna Parisit.

 • 60.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna Parisit
shitje

TRS-0419-1668 Shiten 3 dyqane ne katin e pare tek Komuna Parisit.

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna Parisit
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 73 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692062443

Description

Shiten 3 dyqane ne katin e pare .
Ndodhen te Komuna e Parisit , prane qendres Kristal .
Dy dyqanet jane me qepena elektrike dhe vetrata , te cilat jane te mobiluara shume mire per zyra , ku secila nga zyrat ka dy poste per kompjuter.
Nje nga dyqanet komunikon nga shkalla kryesore e pallatit dhe i eshte dhene me qera nje biznesi siperfaqe se ciles eshte e pandare.Secila nga zyrat ka tualet me vete, depozite uji kane kondicioner secila, qepen me pult dhe vetrate xhami. Ne projekt eshte parashikuar qe mund te kthehen dhe ne garsoniere per banim.
Dy zyrat  jane projektuar me nje investim shume te mire  ,tavane te varura , ndricim ,mure decorative . Zyrat ndodhen nga brenda kompleksit  brenda nje hapesire shume te qete .
Siperfaqet e seciles jane perkatesisht 22 m2,25 m2 dhe 26 m2 . Jane me kontrate sipermarrje dhe proces hipotekimi.
Shiten bashke te tre dyqanet dhe jo vec e vec.
Cmimi shitjes per te 3 dyqanet 60.000 euro.

 • Address Komuna Parisit
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS