TRS-0419-1379 Shitet apartament 3+1 prane Mondialit.

 • 210.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 dhjetori , prane Mondialit
shitje

TRS-0419-1379 Shitet apartament 3+1 prane Mondialit.

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 dhjetori , prane Mondialit
 • 210.000€

Details

 • Price: 210.000€
 • Size: 175 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692062443

Description

Shitet apartament 3+1 prane Mondialit.
Ndodhet ne katin e 6-te fundit ne nje pallat te ri ndertim i 2015.
Me sip 175 m2 ne total dhe 156 m2 me hipteke,pra jane 19 m2 te perbashketa, 3-dhoma gjumi(dhoma matrimonale eshte me tualet me dritare); 1-dhome(ndenje me oxhak funksional+ngrenje+kuzhine), 1 tualet perbashket me aspirator , 1-studio, korridor, ballkon.Orientimi eshte Lindje(dhome cifti dhe e femijeve),Jug-Perendim(soxhorno dhe dhome gjumi femijeve).Apartamenti ka vetem nje fqinje perballe.

Apartamenti eshte punuar me arkitekt dhe privatisht, jo nga Firma Ndertuese, ndodhet ne katin e fundit.
Projekti i realizuar eshte teper modern, parashikon edhe dalje me shkalle ne tarrace nga dhoma e ndenjes, jane kryer te gjitha punimet, mbetet vetem mobilimi sipas projektit
Apartamenti eshte me kontrate energjie 3 fazore,linje rezerve gjeneratori nga bodrumi, instalime per sistem ngrohje-ftohje me çiller,kontrate uji+ashensor+kamera pallati+citofoni personale me kamer dhe ekran.
Me parkim nentokesor me pagese shtese.
Ndertim i rregullt, me hipoteke.
Cmimi i shitjes 210.000 Euro

 • Address 21 dhjetori , prane Mondialit
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS