TRR-0446-1944 Jepet me qera zyre  prane 21 Dhjetorit.

 • 300€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori
qera

TRR-0446-1944 Jepet me qera zyre  prane 21 Dhjetorit.

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 59 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692062443

Description

Jepet me qera zyre  prane 21 Dhjetorit.

Zyra ndodhet ne katin e trete eshte e pamobiluar.

Eshte e organizuar ne 2 dhoma , tualet dhe ballkon.

Cmimi i qerase 300 euro.

 • Address 21 Dhjetori
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS