TRR-0445-1943 Jepet me qera apartament 1+1 prane 21 Dhjetorit.

 • 300€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori
qera

TRR-0445-1943 Jepet me qera apartament 1+1 prane 21 Dhjetorit.

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 59 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692062443

Description

Jepet me qera apartament 1+1 prane 21 Dhjetorit.

Apartamenti ka nje siperfaqe 59 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , soxhorno , tualet dhe ballkon te mbyllur .

Ndodhet ne katin e trete , eshte komplet i rinovuar, me parket.

Jepet i pamobiluar.

Cmimi i qerase 300 euro.

 • Address 21 Dhjetori
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS