TRR-0444-1942 Jepet ambient ( dyqan) me qera ne bllok ne katin e pare (0-ro ) ne hollin e nje qendre tregtare.

 • 2.400€
5 Blloku, Blloku
qera

TRR-0444-1942 Jepet ambient ( dyqan) me qera ne bllok ne katin e pare (0-ro ) ne hollin e nje qendre tregtare.

5 Blloku, Blloku
 • 2.400€

Details

 • Price: 2.400€
 • Size: 102 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692062443

Description

Jepet ambient ( dyqan) me qera ne bllok ne katin e pare (0-ro ) ne hollin e nje qendre tregtare te njohur, qe ushtrojne aktivitet biznesi si hotel, call center me 400 punonjes, qenddr televizive, zyra dhe perfaqesi te ndryshme tregetare elitare. etj. dhe ku ka fluks levizje.
Ambienti ka nje siperfaqe totale 102 m2 e ndare ne dy ambiente, njeri ambient me siperfaqe 22 m2 dhe tjetri me siperfaqe 80 m2 verande e jashtme me fasade xhami tre kendore, me drite natyrale
Eshte shume e pershtateshme kryesisht per sherbim gastronomie per cdo lloj ushqimi si bar – restorant, gatime ushqimesh tradicionale etj, pasi ka aspirator, por mund te perdoret per zyra, call center dhe sherbime te ndryshme.
Qeraja 2400 euro ne muaj bruto.

 • Address Blloku
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS