TRR-0442-1940 Jepet ambient ( dyqan) me qera ne bllok ne katin e pare (0-ro ) ne hollin e nje qendre tregtare.

 • 500€
5 Blloku, blloku
qera

TRR-0442-1940 Jepet ambient ( dyqan) me qera ne bllok ne katin e pare (0-ro ) ne hollin e nje qendre tregtare.

5 Blloku, blloku
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 32 m²
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692062443

Description

Jepet ambient ( dyqan) me qera ne bllok ne katin e pare (0-ro ) ne hollin e nje qendre tregtare te njohur, qe ushtrojne aktivitet biznesi si hotel, call center me 400 punonjes, qender televizive ,zyra dhe perfaqesi te ndryshme tregetare elitare. etj. dhe ku ka fluks levizje.
Ambienti ka nje siperfaqe 32 m2 me fasade xhami me pamje tre kendore.
Eshte e pershtateshme per butik, dyqan kepucesh, bizhu te markave dhe brendeve te njohura.
Qeraja 500 euro ne muaj .

 • Address blloku
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS