TRR-0441-1939 Jepet me qera dyqan duplex ne rruge kryesore.

 • 4.300€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, vasil shanto
qera

TRR-0441-1939 Jepet me qera dyqan duplex ne rruge kryesore.

5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, vasil shanto
 • 4.300€

Details

 • Price: 4.300€
 • Size: 290 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692062443

Description

Jepet me qera dyqan duplex ne rruge kryesore.

Kati perdhe eshte me siperfaqe 165 m2 , i organizuar ne salle dhe tualet.

Kati i pare  eshte me siperfaqe 125 m2 , i organizuar ne salle dhe tualet + verande 90 m2.

Te dyja katet ne varesi te aktivitetit qe do zhvillohet kane mundesi zgjerimi 110 m2.

Eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti si , lokal, supermarket dhe biznese te ndryshme.

Cmimi 4300 euro \muaji me taksa te perfshira.

 • Address vasil shanto
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS