TRR-0438-1936 Jepet me qera apartament 3+1 te qendra Kristal.

 • 350€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna Parisit
qera

TRR-0438-1936 Jepet me qera apartament 3+1 te qendra Kristal.

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna Parisit
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692062443

Features

Description

Jepet me qera apartament 3+1 te qendra Kristal.

Apartamenti eshte me siperfaqe 120 m2, dy dhoma gjumi , dhome ndenje dhe dy tualete.

Ndodhet ne katin e dyte.

Eshte totalishte i mobiluar.

Cmimi eshte 350 euro\muaji.

 • Address Komuna Parisit
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS