TRR-0422-1920 Jepet me qera apartament 2+1 te rruga Elbasanit.

 • 350€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, rruga Elbasanit
qera

TRR-0422-1920 Jepet me qera apartament 2+1 te rruga Elbasanit.

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, rruga Elbasanit
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692062443

Features

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te rruga Elbasanit.
Ka nje siperfaqe prej 100 m2.
Apartamenti eshte ne katin e shtate me ashensor.
Apartamenti eshte i organiazuar ne dy dhoma gjumi nje dhome ndenje, nje tualet dhe ballkon.
Eshte totalisht i mobiluar.
Eshte me orientim nga lindja.
Cmimi i apartamentit eshte 350 euro\muaji.

 • Address rruga Elbasanit
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
INFOEXPRESS
 • INFOEXPRESS