TREGU USHQIMOR.. AP 2+1..!!

 • 57.180€
, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TREGU USHQIMOR.. AP 2+1..!!

, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 57.180€

Details

 • Price: 57.180€
 • Size: 89 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION TE TREGU USHQIMOR…. AP 2+1..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 89 m2 ne katin e 4..!! NE NDERIM..!!
Apartamenti ndodhet te tregu shqimor ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime cilesore, aktualisht ne fazen e tulles. Apartamenti ka nje planimetri dhe orjentim te mire. Zona ofreon te gjitha fasalitetet per nje jetese te mire dhe te qete..!! Per momentin pa Hipotek pasi eshte ne ndertim..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 640 EURO m2 NGA 800 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS..!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
www.pronaideal.com
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL