Tokë truall në shitje, Lagjia 10, Korçë

  • 38.000€
, Rruga Pano Xhamballo, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje
, Rruga Pano Xhamballo, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • 38.000€

Details

  • Price: 38.000€
  • Size: 425 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355697099920

Features

Description

Shitet tokë truall në lagjen 10. Një zonë e qetë, larg zhurmës, e rrethuar nga të gjitha ambientet e nevojshme, supermarkete, farmaci, kënde lojërash, shkolla dhe gjimnaz, vetëm 3 minuta nga parku më i madh Rinia. Ju mund të shijoni qetësinë e zonës si dhe ajrin e pastër freskues. Një jetë e rehatshme dhe e thjeshtë.

Toka ka siperfaqe prej 425 m². Është e përshtatshme për ndërtim banese ose godinë biznesi.

Cmimi:4.500.000lek

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Rruga Pano Xhamballo, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
  • falcon_korce