Toke truall & godine ne shitje

  • 420.000€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Toke truall & godine ne shitje

, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • 420.000€

Details

  • Price: 420.000€
  • Size: 1500 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697022706

Description

Tokë truall & godinë në shitje tek Ish-Uzina Mekanike, Vlorë.
Trualli ka sipërfaqe 1500m2, ndërsa godina ka sipërfaqe ndërtimi 550m2 dhe lartësi 6m. Zona në të cilën ndodhet trualli dhe godina ështe shpallur zonë industriale. Aktualisht godina është e dhënë me qera. Zona është e përshtatshme për biznese të ndryshme.
Cmimi i shitjes 420000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting