Toke + Shtepi private ne shitje – lagjja “Lirim”, Vlore

 • 72.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 72.000€

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355697044721

Description

Toke + Shtepi private ne shitje – lagjja ”Lirim”, Vlore

Shitet truall ne lagjen ”Lirim”, Vlore. Zone e qete e qytetit dhe shume e preferuar per banim.
Toka ka siperfaqe 1000 m2 dhe me leje ndertimi 500 m2 pasi banesa ndodhet brenda truallit dhe ka leje legalizimi. Shtepia private ka siperfaqe truall 96 m2, tipologji 2+1+2 tualete. E pershtatshme per ndertim banimi. Cmimi eshte 72000 Euro
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon Vlora
 • Falcon Vlora