Toke ne shitje

  • 70.000€
, Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
  • 70.000€

Details

  • Price: 70.000€
  • Size: 600 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0694033900

Description

Tokë në shitje-Kavajë
Shitet tokë në një ndër zonat më të kërkuara dhe preferuara, në Qerret. Zona në të cilën ndodhet toka është një mundësi e mirë për të bërë ndërtime të ndryshme si: vilë, pallat, magazinë, etj.
Toka ka sipërfaqe 600m2, ndodhet shumë pranë bregut të detit. Toka disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Cmimi është i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
  • City Qerret

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting