Toke ne shitje

 • 50€
, Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
shitje

Toke ne shitje

, Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
 • 50€

Details

 • Price: 50€
 • Size: 6000 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Tokë në shitje-Tiranë
Ofrojmë për shitje tokë në Baldushk. Toka ka sipërfaqe prej 6000m2. Tek toka është dhe një ndërtesë me sipërfaqe 50m2, ndërtesa është e organizuar në 1 dhomë dhe tualet. Ka leje ndërtimi për 2 kate, posedon certifikatë pronësie. Pjesa tjetër e tokës është me pemë frutore dhe vreshta.
Cmimi i shitjes 50 Eruo/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting