Toke ne shitje

  • 170.000€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Toke ne shitje

, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • 170.000€

Details

  • Price: 170.000€
  • Size: 1052 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Tokë në shitje-Vlorë
Ofrojmë për shitje tokë-truall në zonën e Akerni-së, me sipërfaqe 1052m2. Tek toka janë 2 ndërtesa ku njëra është kapanon me sipërfaqe 180m2 dhe ndërtesa tjetër është oficinë me sipërfaqe 360m2. Zona në të cilën ndodhet toka është një mundësi e mirë investimi.
Cmimi i shitjes 170000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting