Toke ne shitje

  • 170.000€
, Zvërnec, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9414, Albania
shitje

Toke ne shitje

, Zvërnec, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9414, Albania
  • 170.000€

Details

  • Price: 170.000€
  • Size: 1000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Tokë në shitje-Vlorë
Toka ndodhet në Kodrën e Zvernecit, pamje spetakolare të detit dhe të ishullit të Sazanit. Me sipërfaqe 1000m2. Zona në të cilën ndodhet toka është një mundësi e mirë investimi për ndërtime teë ndryshme si: shtëpi pushimi, hotel, vila, etj.
Cmimi i shitjes 170000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

  • Address Zvërnec, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9414, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting