Toke ne shitje

  • 0
, Akerni, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9411, Albania
shitje

Toke ne shitje

, Akerni, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9411, Albania
  • 0

Details

  • Size: 24000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Tokë në shitje-Vlorë
Toka ndodhet në Akerni, midis zonës së plazhit dhe zonës së aeroportit. Më një sipërfaqe prej 24000m2, toka është e përshtatshme për ndërtime të ndryshme si: ndërtim shtëpiash pushimi, agroturizëm, etj. Duke qene se ka pranë plazhin është një mundësi e mirë për investime. Toka mund të ndahet edhe në 2 pjesë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Akerni, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9411, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting