Toke ne shitje

  • 90.000€
, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
shitje

Toke ne shitje

, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • 90.000€

Details

  • Price: 90.000€
  • Size: 300 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0682055050

Description

Tokë-truall në shitje-Tiranë
Tokë-trualli ndodhet në Petrelë dhe ka një sipërfaqe prej 300m2. Është e ndërtuar dhe një shtëpi 1-katëshe me sipërfaqe 60m2, pjesërisht e mobiluar. Toka posedon dokumentacion hipotekor. Toka është e përshtatshme edhe për një ndërtim tjetër.
Cmimi i shitjes 90000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting