Toke ne shitje

  • 50€
, Rinas, Nikël, Durrës County, Northern Albania, 1504, Albania
shitje

Toke ne shitje

, Rinas, Nikël, Durrës County, Northern Albania, 1504, Albania
  • 50€

Details

  • Price: 50€
  • Size: 12800 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Tokë në shitje-Tiranë
Toka ndodhet në Rinas dhe ka sipërfaqe 12800m2. Zona në të cilën ndodhet toka është përshtatshme për ndërtime të ndryshme. Është një mundësi e mirë investimi.
Shitet 50 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Rinas, Nikël, Durrës County, Northern Albania, 1504, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting