Toke ne shitje

  • 49.000€
, Farkë e Madhe, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Toke ne shitje

, Farkë e Madhe, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • 49.000€

Details

  • Price: 49.000€
  • Size: 700 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0696060612

Description

Tokë në shitje-Tiranë
Ofrojmë për shitje tokë me vendndodhje në Farkën e Madhe, ka sipërfaqe prej 700m2. Toka ka dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është e përshtatshme për ndërtime të ndyshme. Zona në të cilën ndodhet toka është një mundësi e mirë investimi.
Cmimi i shitjes 49000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Farkë e Madhe, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting