Toke ne shitje

  • 15€
, Orikum, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
shitje

Toke ne shitje

, Orikum, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
  • 15€

Details

  • Price: 15€
  • Size: 18000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697022706

Description

Toka ndodhet pranë Urës së Izvorit dhe posedon një sipërfaqe prej 18000m2. Zona në te cilën ndodhet toka është një mundësi e mirë investimi si ndërtim: kompleksesh, Agro-Turizëm, etj.
Cmimi i shitjes 15 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Orikum, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting