Toke ne shitje

  • 65€
, Tragjas, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
shitje

Toke ne shitje

, Tragjas, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
  • 65€

Details

  • Price: 65€
  • Size: 4500 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697022706

Description

Tokë në shitje-Vlorë
Toka ndodhet në zonën e Tragjasë dhe posedon një sipërfaqe prej 4500m2. Zona në të cilën ndodhet toka është për ndërtime të ndryshme për Agro-Turizëme. Toka ndodhet në kodër dha ka pamje nga lumi i Izvorit dhe pamje nga deti.
Cmimi i shitjes 65 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Tragjas, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting