Toke ne shitje

  • 150.000€
, Porto Romano, Katundi i Ri, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
shitje

Toke ne shitje

, Porto Romano, Katundi i Ri, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
  • 150.000€

Details

  • Price: 150.000€
  • Size: 9990 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697083077

Description

E përshtatshme për ndërtimin depozitave të Naftës dhe Gazit, si dhe për vepra të tjera madhore në fushën e prodhimit të energjisë.
Përshkrimi :
Prona ka një sipërfaqe totale 9,990 m² prane rruges se brendshme “Shën Pjetër” që lidh rrugën e Porto Romano me rrugën për në Sektor Rinia.
Toka ka dimensione të rregullta në formë drejtkëndore me gjatësi 175 m dhe me gjerësi 57 m.

  • Address Porto Romano, Katundi i Ri, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
  • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting