Tokë e përshtatshme për agroturizëm në Borsh

  • 320.000€
, Borsh, Vlore
shitje

Tokë e përshtatshme për agroturizëm në Borsh

, Borsh, Vlore
  • 320.000€

Details

  • Price: 320.000€
  • Size: 2900 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355697015474

Description

Shitet tokë në Borsh, Vlore, tek brezi i parë, në afërsi të plazhit.
Me sipërfaqe totale prej 2900 m2.

Toka është e përshtatshme për agroturizëm.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet.

Opsion ideal investimi.

Për më tepër na kontaktoni!

ID: plus13272

Cel. : 0697015474

  • Address Borsh, Vlore
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
  • Future Home Opportunity +