Tokë arë në shitje, Udënisht, Pogradec

  • 60.000€
, Udenisht, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7305, Albania
shitje
, Udenisht, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7305, Albania
  • 60.000€

Details

  • Price: 60.000€
  • Size: 1000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0355697022705

Description

Shitet tokë arë në Hudënisht, Pogradec. Toka ndodhet pranë rrugës kryesore dhe ka perballë Liqenin.

Me një sipërfaqe prej 1,000 m2.
Çmimi 60,000  euro i diskutueshëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Udenisht, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7305, Albania
  • City Pogradec

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
  • falcon_korce