TOKË ARË NË SHITJE PRANË PORTIT TË JAHTEVE, RADHIMË.

  • 84.000€
,

Details

  • Price: 84.000€
  • Size: 500 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

TOKË ARË NË SHITJE PRANË PORTIT TË JAHTEVE, RADHIMË.

Prona është e përshtatshme për investime të ndryshme biznesi pasi ka një pozicion tepër të favorshëm.

Disponon 500 m2 me çertifikë pronësie dhe 200 m2 pa çertifikate.

Cmimi: 84.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare