Tokë në shitje! Durrës-Golem

 • 57.000€
, Durrës-Golem
shitje

Tokë në shitje! Durrës-Golem

, Durrës-Golem
 • 57.000€

Details

 • Price: 57.000€
 • Size: 675 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355683667888

Features

Description

Shitet tokë me një sipërfaqe prej 675 m2.
Toka ndodhet në Golem, Durrës me pamje nga deti.
Sipërfaqe e bollshme dhe mundësi shfrytezimi për të ndërtuar Pallat/Vilë private etj.
Toka është e paisur me dokumentacion të rregullt.
Çmim OKAZION. 85 €/m2.
Cel: 00355683667888

 • Address Durrës-Golem
 • City Durres

Contact Information

View Listings
propertyalbaniarealestate
 • propertyalbaniarealestate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
propertyalbaniarealestate
 • propertyalbaniarealestate